arrow

Hızlı Arama

Solgar'ın Temel Felsefesi : Mükemmellik

Eğer kendinizi, elinizdeki yoğurt kabının yağ oranını kontrol ederken ya da arabanızı bırakıp, yerine bisikletle bir yere giderken bulduysanız, Solgar'ın kurulma felsefesi olan sağlık, size hiç de yabancı gelmeyecektir.

İnsanlar artık hızla sağlıklı yaşam stiline yönelmekteler. Artık vücudumuzun içinin de, en az dışı kadar önemli olduğunu hepimiz fark ettik. Fiziksel görünüş, komple sağlığın sadece bir parçasıdır. Son bir kaç yıldır bir trend olan bu düşünce, aslında yeni gelişmiş bir fikir değil. Biz Solgar olarak, milyonlarca müşterimizle beraber bu konuya daha ‘Sağlıklı Yaşam’ kavramının bir yaşam stili olarak gelişmesinden uzak olduğu dönemlerden beri büyük önem vermekteyiz. Spor yapmanın, sağlıklı beslenmenin, vitamin takviyeleri kullanmanın sağlıklı bir yaşam için vazgeçilmez olduğunu vurgulamaktayız.

Solgar 1947’de kurulduğundan beri kendimizi sağlığa adadık. Bu aynı zamanda bizim için kalite, yenilik ve dürüstlük konularında bir taahhüt anlamına gelmektedir. Süregelen misyonumuz, tüketicilere sağlıklarını geliştiren en iyi kalitede, yenilikçi, bilime dayalı besin destekleri sağlamaktır. Solgar, tüm dünyada tüketicilerin en iyi ürünleri en iyi tavsiyelerle bulabilecekleri distribütörlere ürünlerini teslim etmiştir.Solgar Danışma Hattı

Solgar Danışma Hattı

Sağlık Profesyonelleri

Sağlık Profesyonelleri

Haber Bülteni

E-bülten

* Solgar ürünleri ilaç değildir, tedavi amaçlı kullanılmaz.
* Solgar ürünleri sadece eczanelerde satılmaktadır.